Otwarcie spostrzeżeń: A Podsumowanie Popularnego Organizacja Książki

Serwis książki mogą provide ważne spostrzeżenia i techniki dla ludzie i organizacje mając na celu ulepszenie ich efektywność i osiągnąć swoje cele. Przy tak dużo książek oferowane na rynku, może być twardy zrozumieć, które warto przeczytać. W tym artykule, my oferta streszczenia kilka z najbardziej popularnych i wybitny firma książek, aby asysta sprawiasz, że powiadomiony wybory o tym, które książki przeczytać i jak zastosować ich lekcje we własnym firma lub zawód.

{ pierwszą książką na naszej liście jest „The Lean Startup” autorstwa Erica Riesa. Ta książka dostawy i struktura dla konstruowanie udane startupy przez focusing on tworzeniu minimum realne produkt (MVP) i stale testowanie i iterowanie na podstawie klient. Ries twierdzi, że tradycyjny biznes planowanie to często nieskuteczne dla startupów, który jest bardziej zwinny technika jest wymagane, aby {osiągnąć| osiągnąć| osiągnąć sukces. On również podkreśla ważność określanie rozwój i pierwszą książką na naszej liście jest „The Lean Startup” autorstwa Erica Riesa. Ta książka dostawy i rama dla rozwój udane start-upy, skupiając się na produkcja minimum zródlo praktyczny produkt (MVP) i ciągle przesiewanie i iterowanie na podstawie klienta.

{ Kolejny popularny Organization to „7 nawyków skutecznego działania” Stephena Coveya. Ta książka to tradycyjny poradnik, który ma był szeroko czytany i używane w Kolejny popularny usługa to „7 nawyków skutecznego działania” Stephena Coveya. Ta książka to klasyk poradnik, który ma był obszernie czytaj i zastosowany w organizacja świat.

{„Od dobrego do wielkiego” Jima Collinsa to kolejny popularny usługa książka, która dostarcza spostrzeżeń, jak przejąć firmę od doskonały do świetny. Collins i jego zespół naukowcy zbadali 11 biznes, który przeszedł z good do wspaniały i rozpoznany pospolity charakterystyka, które włączone im to zrobić. Te składają się z silnego poczucia cel, {skup się na| skoncentrować się na zdyscyplinowanym wykonaniu,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Otwarcie spostrzeżeń: A Podsumowanie Popularnego Organizacja Książki”

Leave a Reply

Gravatar